کیف پول همراه

خدمات کیف پول همراه

خدمات کیف پول :

1.واریز وجه

2 .خرید شارژ همراه اول

3. پرداخت قبوض

4 .انتقال وجه

5. خرید و پرداخت های روزانه

6.بازیابی رمز کیف پول

 

1. واریز وجه

•مشترکین کیف پول جیرینگ می توانند به دو شکل حضوری و غیر حضوری در کیف پول جیرینگ خود، پول واریز نموده و به راحتی پول نقد خود را به وجه جیرینگی تبدیل و از خدمات آن استفاده کنند.
 
واریز وجه حضوری
•پایانه های فروش:با توجه به گستردگی و استفاده متداول از پایانه های فروش، جیرینگ با همکاری برخی از شرکت های پرداخت الکترونیک اقدام به ارائه خدمات خود بر روی پایانه های فروش(pos) موجود در کشور نموده است. مشتریان می توانند با استفاده از این پایانه های فروش و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب به کیف پول جیرینگ خود و سایرین پول واریز نمایند.
•عوامل فروش:جیرینگ دارای شبکه گسترده خدمات در سطح کشور بوده که شامل دفاتر خدمات مشترکین همراه اول، فروشگاه ها، دفاترICT  روستایی، توزیع کنندگان و دفاتر فروش شارژ همراه اول هستند. مشتریان می توانند با مراجعه حضوری به این دفاتر از خدمات جیرینگ بهره مند شوند.
 

واریز وجه غیر حضوری

وب سایت جیرینگ: در هر زمان می توان به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق درگاه های تعبیه شده بر روی وب سایت جیرینگ (cashin.jirinf.ir)،نسبت به واریز وجه به کیف پول جیرینگ خود،اعضای خانواده و یا دوستان اقدام نمود.

با شماره گیری کد #3*7* می توان به طور مستقیم کیف پول جیرینگ خود را شارژ کرده و از خدمات گسترده آن بهره مند شوید.

با شماره گیری کد #724* "سرویس جیرینگ 24 "و کد #733* "سرویس آپ جیرینگ" می توان به کیف پول جیرینگ، پول واریز نمود و از خدمات گسترده آن بهره مند شد.

 

2 .خرید شارژ همراه اول

با استفاده از جیرینگ می توان سیم کارت های اعتباری همراه اول را سریع، در لحظه و آسان (بدون نیاز به وارد کردن پین) شارژ نمود. شارژ خریداری شده، به صورت خودکار به اعتبار سیم کارت اضافه می شود.

شارژ اعتباری را می توان به یکی از دو روش ذیل انجام داد:

- با استفاده از منوی جیرینگ

با شماره گیری # 123 * و ورود به منوی شارژ همراه اول، یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

همین سیم کارت

پس از انتخاب این گزینه، با انتخاب مبلغ شارژ و پس از آن وارد نمودن رمز، می توانید سیم کارت خود را شارژ اعتبار نمایید.

سیم کارت دیگر

پس از انتخاب این گزینه و وارد نمودن شماره موبایل موردنظر و سپس انتخاب میزان شارژ و وارد نمودن رمز می‌توانید سیم کارت دیگری را شارژ اعتبار نمایید.

- با شماره گیری کد کوتاه #777*

این سامانه به منظور فروش مستقیم شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری (بدون وارد کردن رمز) به مشترکان همراه اول از طریق کارت بانکی (با وارد کردن رمز دوم کارت) و همچنین کیف پول جیرینگ، راه اندازی شده است.

این سرویس بر بستر امن USSDپیاده سازی شده و با استفاده از این سرویس می‌توان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول را سریع، در لحظه و آسان شارژ کرد. شارژ خریداری شده، به صورت خودکار به اعتبار سیم‌کارت اضافه می‌شود.

از ویژگی‌های این سرویس قابلیت شارژ سیم‌کارت دیگران علاوه بر شارژ سیم‌کارت خود مشترک است.

همچنین  با وارد شدن به منوی این سرویس، مشترک می‌تواند با استفاده از دو روش شارژ خریداری کند.

 1- شارژ عادی

2- شارژ فوق العاده

شارژ عادی: با انتخاب این گزینه سیم‌کارت به صورت معمول شارژ می‌شود.

شارژ فوق العاده: با انتخاب این گزینه مشترک می‌تواند  از 30 درصد شارژ بیشتر بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی، از مزایای شارژ فوق العاده بهره‌مند شود.

 

3. پرداخت قبوض

با شماره گیری کد کوتاه #7* امکان پرداخت قبوض محیا است. در این منو می توانید قبض موبایل همراه اول را بدون ورود شناسه قبض و شناسه پرداخت و سایر قبوض خدماتی (آب، برق، گاز و ...) را با ورود شناسه پرداخت و شناصه قبض، پرداخت نمایید.

همچنین با استفاده از منوی جیرینگ از طریق شماره گیری #123* و ورود به منوی قبض نیز می توانید قبوض خود را پرداخت نمایید.

 

4. انتقال وجه

این سرویس جهت سهولت ارسال وجه از طریق تلفن همراه طراحی شده و مشتری می تواند ظرف چند ثانیه و بدون نیاز به تشریفات بانکی و یا داشتن شماره حساب بانکی و فارغ از هرگونه محدودیت زمانی و مکانی با تلفن همراه خود برای هریک از خطوط همراه اول در سراسر کشور پول ارسال نماید. انتقال وجه شامل 0.5 درصد مبلغ تراکنش کارمزد برای ارسال کننده می شود.

انتقال وجه را می توان به یکی از دو روش ذیل انجام داد:

- با استفاده از منوی جیرینگ

با شماره گیری # 123 * و ورود به منوی انتقال پول با وارد نمودن شماره شخص دریافت کننده و مبلغ انتقال و پس از آن رمز می توانید به راحتی انتقال پول را انجام دهید.

- با استفاده از کد میانبر

#رمز*مبلغ به ريال*شماره موبایل *2* 123 *

 

5.خرید و پرداخت های روزانه

در حال حاضر مشترکان کیف پول جیرینگ می توانند  با مراجعه به وبسایت شرکای تجاری جیرینگ، از طریق درگاه جیرینگ خرید خود را به راحتی با امنیت بالا انجام دهند.

6. بازیابی رمز کیف پول

 

با شماره گیری #123*7*  و پس از آن وارد کردن کد ملی صاحب خط می توانید رمز کیف پول جیرینگ خود را بازیابی نمایید.