درباره ما

شرکت پرداخت اول کیش

درباره ما

رشد بسیار سریع ضریب نفوذ تلفن همراه، از یک سو و نقش کلیدی خدمات مالی در زندگی روزمره مردم از سوی دیگر، منجر به شکل گیری ایده ارائه خدمات مالی بر بستر تلفن همراه شد.

همراه اول با بیش از 44 میلیون مشترک که به عنوان بزرگترین اپراتور خاورمیانه با پوشش سراسری، همواره در ارائه خدمات همراه پیشگام بوده، پس از استقبال بی نظیر مخاطبین از کیف پول همراه درنمایشگاه تلکام سال 1389 و به منظور توسعه خدمات مالی همراه و پاسخگویی به نیازمشتر کین برای دسترسی مطمئن، سریع و امن به خدمات مالی، همگام با تکنولوژی روز دنیا، در اسفند همان سال، اقدام به تاسیس شرکت پرداخت اول کیش با نام تجاری جیرینگ نمود.

 جیجیرینگ پس از راه اندازی کیف پول همراه، به منظور پوشش سراسری خدمات مالی همراه و با توجه به نیاز جامعه، سرویس های همبانک، جیرینگ کارت و رمز یکبارمصرف، را در حوزه بانکداری همراه ارائه نمود.

همچنین شرکت پرداخت اول کیش(جیرینگ) با ایجاد درگاهی برای شارژ اینترنتی کیف پول همراه،در این سایت راه استفاده از مزایا و خدمات کیف­پول مانند خرید شارژ سیم­کارت اعتباری، پرداخت قبوض و خرید از درگاه MIPGرا برای مشتریان خود هموار کرده است. چشم انداز:قطب محلی برای پرداخت و قطب منطقه ای برای نقل و انتقال پول از طریق تلفن همراه بعنوان محبوب ترین روش پرداخت.

 

ماموریت:ارائه سرویس های مالی بر بستر تلفن همراه در ایران و خاورمیانه به منظور انجام عمل انتقال و پرداخت های خرد برای بازار انبوه، مستقل از سیستم بانکی

ارزش های محوری سازمان:

  • مشتری مداری: هدایت عملکرد شرکت در جهت تامین رضایت مشتریان
  • منابع انسانی: ارزش دهی و ترویج شناخت دستاوردهای فردی و گروهی
  • کیفیت: اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان و رفتار حرفهای با آنان
  • نوآوری: ارائه فرهنگ نوآورانه استراتژیک که به طور مداوم خلق نوآوری های ارزش آفرین را ترقی میبخشد.
  • اعتماد: ضمانت امنیت و اعتبار خدمات مالی همراه

 

نقش آفرینان و جامعه ذینفعان شرکت: