قوانین و مقررات

1.      سامانه jiring.ir در ايران مديريت شده و تابع قوانين جمهوری اسلامی ايران ميباشد. لذا چنانچه کاربری اقدام به انتقال وجه و يا خريد و فروش محصولات غير قانونی کند اطلاعات وی به مراجع ذيصلاح ارجاع داده خواهد شد.

2.      سامانه طوری طراحی شده است که پس از واریز وجه از طریق در گاه های بانکی به صورت خودکار به اندازه همان مبلغ کیف پول مقصد شارژ میگردد.در این راستا پیامکی از سامانه مربوطه دریافت خواهید کرد.

3.      پس از واریز وجه از طریق در گاه های موجود حتماً تا شارژ شدن کیف پول خود شماره پیگیری دریافتی را محفوظ نگه دارید

4.      چنانچه کیف پول کاربر پس از حداکثر 72 ساعت از زمان واریز وجه شارژ نگردید با شماره تماس 88605469 داخلی یک تماس حاصل نموده و با اعلام کد رهگیری واریز خود مراتب را جهت پیگیری و رفع مشکل اطلاع فرمایید.

5.      طبق سياست امنيت اطلاعات، جیرینگ متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

6.      اطلاعات اين صفحه، توسط گواهينامه SSL محافظت ميشوند و بنابراين برای امنيت بيشتر صفحات با پيشوند https در دسترس کاربران قرار ميگيرند. بديهی است در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس هايي بجز آدرس https://cashin.jiring.ir مسئوليت و عواقب از دست رفتن اطلاعات و يا سرقت اطلاعات با کاربر مورد نظر ميباشد.

7.      کاربران ميبايست تنها شماره حساب هايي که به نام آنها ميباشد را وارد کنند و جیرینگ هيچ مسئوليتی در مورد حساب ها و کارت های متصل با نام افراد ديگر در حساب شخص ديگر نخواهد داشت.

8.      شارژ  کیف پول شامل هيچ هزينه اعم از کارمزد يا موارد مشابه نميباشد. همچنين ورود وجه از طريق درگاه های بانکی جهت شارژکیف پول ، شامل هيچ هزينه اضافی نبوده و وجه انتقالی عينا به کیف پول مقصد، منتقل خواهد شد.

9.      . چنانچه در رابطه با قوانين سايت سئوالی داريد از طريق بخش "تماس با ما" تماس بگيريد .