کیف پول همراه

کیف پول همراه

کیف پول همراه جیرینگ سامانه‌ای نوین برای مدیریت امور مالی است که با استفاده از آن می‌توان خرید شارژ سیم‌کارت اعتباری، پرداخت قبوض، خرید، انتقال پول و سایر امور مالی روزمره را انجام داد.

این سامانه مخصوص مشترکان همراه اول بوده که بر بستر تلفن همراه ارایه می‌شود و برای استفاده از آن نیازی به داشتن حساب بانکی، گوشی هوشمند و یا نصب نرم افزار خاص بر روی گوشی تلفن همراه نیست

 

ثبت نام در کیف پول جیرینگ

ثبت نام در کیف پول همراه جیرینگ بسیار سریع و ساده است به نحوی که استفاده از این سرویس برای تمامی دارندگان سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری همراه اول رایگان است.

·        123#*  را وارد کنید و دکمه تماس(شماره گیری) را فشار دهید.

·        گزینه پاسخ را انتخاب و پس از وارد کردن عدد صفر، آن را ارسال کنید.

·        گزینه پاسخ را انتخاب و پس از وارد کردن عدد یک، آن را ارسال کنید.

با انجام این سه مرحله، ثبت نام انجام خواهد شد و رمز کیف پول در مدت کوتاهی توسط پیامک از سوی جیرینگ برای کاربر ارسال می‌شود. کاربران در هر زمان، می‌توانند نسبت به تغییر رمز خود اقدام کنند.

 

خدمات کیف پول همراه

انجام امور مالی روزانه بدون نیاز به داشتن و استفاده از حساب بانکی با روشی آسان و سرعت زیاد، هدف اصلی جیرینگ بوده به منظور ارایه خدمات ذیل به مشتریان بوده است.

  • واریز وجه
  • انتقال وجه
  •  شارژ کیف پول با استفاده از قبض موبایل
  • پرداخت قبوض
  • خرید شارژ همراه اول
  • خرید و پرداخت های روزانه

 

روش واریز وجه

 

مشترکان کیف پول جیرینگ می‌توانند با شماره‌گیری کدهای #733*(منوی پرداخت)، #724* (منوی جیرینگ)و *7#(منوی کیف پول) و یا از طریق آدرس cashin.jiring.ir، پول واریز کرده و از خدمات جیرینگ استفاده کنند.

 

روش انتقال وجه

این سرویس جهت سهولت ارسال وجه از طریق تلفن همراه، طراحی شده و مشتری می‌تواند ظرف چند ثانیه و بدون نیاز به تشریفات بانکی و یا داشتن شماره حساب بانکی و فارغ از هرگونه محدودیت زمانی و مکانی با تلفن‌‌همراه خود برای هر یک از خطوط همراه اول در سراسر کشور پول ارسال کند.

 

روش شارژ کیف پول با استفاده از قبض موبایل

در این سرویس مشترکان دایمی همراه اول این امکان را دارند که کیف پول جیرینگ خود را بدون استفاده از کارت بانکی شارژ کنند (تا سقف تعیین شده توسط جیرینگ). در این روش مبلغ شارژ به صورت Post Paidبر روی قبض موبایل مشترک اعمال می‌شود.

 

خرید شارژ همراه اول از طریق شماره‌گیری کد کوتاه #777*

این سامانه به منظور فروش مستقیم شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری (بدون وارد کردن رمز) به مشترکان همراه اول از طریق کارت بانکی (با وارد کردن رمز دوم کارت) و همچنین کیف پول جیرینگ، راه اندازی شده است.

این سرویس بر بستر امن USSDپیاده سازی شده و با استفاده از این سرویس می‌توان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول را سریع، در لحظه و آسان شارژ کرد. شارژ خریداری شده، به صورت خودکار به اعتبار سیم‌کارت اضافه می‌شود.

از ویژگی‌های این سرویس قابلیت شارژ سیم‌کارت دیگران علاوه بر شارژ سیم‌کارت خود مشترک است.

همچنین با وارد شدن به منوی این سرویس، مشترک می‌تواند با استفاده از دو روش شارژ خریداری کند.

 1- شارژ عادی

2- شارژ فوق العاده

شارژ عادی: با انتخاب این گزینه سیم‌کارت به صورت معمول شارژ می‌شود.

شارژ فوق العاده: با انتخاب این گزینه مشترک می‌تواند  از 30 درصد شارژ بیشتر بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی، از مزایای شارژ فوق العاده بهره‌مند شود.

 

خرید و پرداخت های روزانه

در حال حاضر مشترکان کیف پول جیرینگ می توانند  با مراجعه به وب سایت همکاران تجاری ما، از طریق درگاه جیرینگ خرید خود را به راحتی با امنیت بالا انجام دهند.

لطفا سیستم شبیه ساز کاربر جیرینگ را با انتخاب یکی از گزینه های زیر شروع کنید
برای دسترسی به سرویس جیرینگ #123* را وارد نمایید