معرفی خدمات «پیامک انبوه» جیرینگ

شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) به‌عنوان بزرگترین شبکه فروش پیامک اپراتور همراه اول و ایرانسل، خدمات «پیامک انبوه» را از طریق سرشماره‌های رُند و اختصاصی (***7007) در سه دسته‌بندی اصلی تجاری، اطلاع‌رسانی و بانکی برای مشتریان خود ارائه کرده است. مشتریان سازمانی جیرینگ با استفاده از سرشماره‌های رُند یا Mask (درج نام برند به جای شماره) در این سرویس، امکان ارسال پیامک انبوه و خُرد را برای مشتریان خود در اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل دارند.

جیرینگ به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین ارائه‌‎دهندگان خدمات پیامک انبوه در کشور، سهم بازار قابل توجهی را با توجه به قیمت رقابتی این خدمات، از آن خود کرده است. این سرویس علاوه‌بر سرعت و امنیت بالا در ارسال پیامک، ویژگی‌ها و قابلیت‌های متمایز دیگری نظیر پایداری سرویس تضمین شده، شبکه یکپارچه با همراه اول، ارائه گزارشات متنوع، ارائه سرویس‌های منعطف با قابلیت شخصی‌سازی جهت مصارف تخصصی و تجهیز به ابزار مانیتورینگ پیشرفته و آنلاین را در دسترس مشتریان جیرینگ قرار می‌دهد.

ویژگی‌های مهم سرویس «پیامک انبوه» جیرینگ

سرعت بالا در ارسال پیام زیرساخت امن و پایدار تعرفه مناسب پشتیبانی از تمامی اپراتورها
ارائه سرشماره رُند و اختصاصی ارائه‌دهنده سرشماره Mask ارائه سرویس برای هر حجم از TPS گزارش‌دهی لحظه‌ای و اختصاصی​
تفاوت سرشماره رُند پیامکی با قابلیتMask

سرشماره رند پیامکی جیرینگ این فرصت را به سازمان‌ها و نهادها می‌دهد تا با حذف هزینه بالای قابلیت Mask (درج نام برند به جای شماره) در سرویس‌های پیامکی، سرشماره‌ای اختصاصی متناسب با نام کسب‌وکار، شماره تماس یا اعداد مدنظر خود در اختیار داشته باشند. همچنین باید توجه داشت که امکان دریافت بازخورد از مشتریان هنگام استفاده از قابلیت Mask وجود ندارد در حالیکه افراد هنگام دریافت پیامک از سرشماره رُند، می‌توانند به آن پیامک پاسخ یا واکنش نشان دهند.

آشنایی با مزایای رقابتی خدمات پیامک انبوه جیرینگ

سرشماره 7 که از سوی همراه اول صرفاً اختصاص به موضوعات مالی و بانکداری دارد، فرصت مناسبی را برای مشتریان جیرینگ فراهم آورده تا پیامک‌های خود را از طریق سرویس ارائه‌شده توسط جیرینگ، بدون نگرانی از ماهیت تبلیغاتی خطوط نزد گیرندگان، ارسال کنند.

جیرینگ به واسطه استفاده از دانش فنی بالای افراد متخصص و همچنین ارتباط تنگاتنگ با تیم فنی اپراتور همراه اول و تجربه‌اندوزی حاصل شده از یک دهه فعالیت در حوزه ارائه خدمات پیامک انبوه، این آمادگی را دارد تا بر اساس نیاز مشتریان خود زیرساخت‌های فنی لازم برای ارسال پیامک انبوه را در اختیار آنها قرار دهد.

همچنین جیرینگ با هدف ارائه سرویسی پایدار در بستری امن، پشتیبانی 24 ساعته را در تمامی ایام هفته برای دریافت‌کنندگان خدمات پیامک انبوه در نظر گرفته است.

مزایای اختصاصی خدمات پیامک انبوه جیرینگ

ارائه ابزار مانیتورینگ پیشرفته و آنلاین

تضمین امنیت و امکان برقراری آزمون نفوذ

ارائه وب‌سرویس‌های منعطف با قابلیت اختصاصی‌سازی جهت مصارف گوناگون

ارائه گزارش به تفکیک نوع پیام، سرشماره، تاریخ و ساعت

ارائه گزارش رفتار مشتری به تفکیک تاریخ، ساعت، نوع مشتری یا نوع شارژینگ

قابلیت جستجوی پیام‌های ارسالی بر اساس متن، شماره گیرنده و وضعیت ارسال

ثبت‌نام سرویس پیامک انبوه جیرینگ

برای سفارش خدمات پیامک انبوه جیرینگ می‌توانید با شماره 021-42777 (معاونت تجاری) تماس بگیرید یا مشخصات خود را در زیر ثبت نمایید تا کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

    نام

    ایمیل

    شماره موبایل

    متن پیام

    مشتریان جیرینگ: