یافتن گوشی سامسونگ گم شده با چند قدم ساده!

یافتن گوشی سامسونگ گم شده با چند قدم ساده!

مکان‌یاب تلفن همراه Find My Mobile سامسونگ، محل فعلی دستگاه شما را بر روی نقشه مشخص می‌کند. عملکرد آن تقریباً شبیه برنامه‌های Find My Device گوگل و اپلیکیشن Find My iPhone اپل است. همچنین ردیاب تلفن سامسونگ تا زمانی که دوباره به گوشی خود دست یابید، زبانه‌ها را بر روی تلفن شما نگه‌می‌دارد.

روش استفاده از تلفن‌یاب سامسونگ

اگر پیش‌ازاین از سرویس Find My Mobile سامسونگ استفاده نکرده‌اید، لازم است که قبل از شروع با شرایط استفاده از خدمات آن موافقت کنید. پس از آن، می‌توانید مکان تلفن خود را مشخص کنید.

نکته: Find My Mobile سامسونگ فقط درصورتی عمل می‌کند که تلفن شما روشن باشد. اگر گوشی شما خاموش است، مرتباً و هرازگاهی بررسی کنید و ببینید که آیا کسی آن را روشن کرده است یا خیر. اگر باتری آن تخلیه شده باشد، باید به عملیات کارآگاهی به سبک قدیم متوسل شوید.

  1. به آدرس FindMyMobile.Samsung.com بروید. در اینجا ابزار آنلاین سامسونگ برای مکان‌یابی دستگاه گمشده‌ی خود را خواهید یافت. اگر تاکنون از این ابزار برروی کامپیوتری که در حال کار با آن هستید استفاده نکرده‌اید و به سیستم وارد نشده‌اید، Sign In (ورود به سیستم) را انتخاب کنید.

نکته: اگر پیش‌ازاین از این ابزار بر روی کامپیوتری که در حال کار با آن هستید استفاده کرده‌اید و از قبل وارد سیستم شده‌اید، بلافاصله مکان تلفن شما را نشان خواهد داد.

  1. در صفحه‌ی ورود به سیستم، آدرس ایمیل یا شماره تلفن و همچنین رمز عبوری که برای حساب سامسونگ خود استفاده کرده‌اید را وارد کنید.
  2. اگر قبلاً از این ابزار استفاده نکرده‌اید، با خط‌مشی رازداری سامسونگ موافقت کرده، چند شرط قانونی ذکر شده را بپذیرید و اجازه دهید تا تلفن شما را پیدا کند. اگر با قبول این موارد مشکلی ندارید، گزینه‌ی Agree (موافقت می‌کنم) را انتخاب کنید.
  3. اگر تلفن شما در حالت وارد شده به حساب سامسونگ شما باشد، ابزار Find My Mobile بلافاصله تلفن گمشده‌ی شما را پیدا کرده و مکان فعلی آن را بر روی یک نقشه نمایش می‌دهد.
  4. اگر نقشه گوشی گمشده را در نزدیکی شما نشان می‌دهد اما نمی‌توانید آن را پیدا کنید، گزینه‌ی Ring (زنگ‌زدن) را انتخاب کنید، سپس مجدداً گزینه‌ی Ring را انتخاب کنید تا به دستگاه خود دستور دهید که زنگ بزند یا آهنگی را پخش کند. در این حالت، گوشی شما با بالاترین صدا زنگ می‌زند، حتی اگر صدای زنگ آن را قطع کرده باشید.
  5. همچنین می‌توانید از ویژگی Find My Mobile سامسونگ بخواهید تا زمانی که تلفن خود را پس نگرفته‌اید، مراقب آن باشد. در منوی ابزار ازراه‌دور ابتدا گزینه‌ی Track Location را انتخاب کرده و سپس بر روی Start کلیک کنید.

نکته: Find My Mobile هر 15 دقیقه مکان را به‌روزرسانی می‌کند. همچنین پیامی مبنی بر اینکه مکان گوشی در حال ردیابی است را برروی گوشی نمایش می‌دهد.

منبع

how to use samsung find my mobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *