راهکارهای سازمانی

شرکت جیرینگ با بیش از 10 سال سابقه در صنعت تلکام و پرداخت الکترونیک کشور، افتخار ارائه خدمات و راهکارهای سازمانی به بانک‌ها، شرکت‌های ارائه کننده خدمات پرداخت (PSP) و کسب و کارهای گوناگون را در حوزه‌های ذیل دارد:

خدمات اپراتوری جیرینگ

شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ)، بزرگترین و اصلی‌ترین کانال فروش شارژ تلفن همراه و بسته‌های اینترنت اپراتور همراه اول است.

اکثر فروشندگان اصلی شارژ و بسته تلفن همراه کشور، شامل شرکت‌های ارائه کننده خدمات پرداخت (PSP)، بانک‌ها،  اپلیکیشن‌ها، سایت‌ها و… خدمات اپراتوری خود را از جیرینگ به عنوان توزیع کننده رسمی و لایه یک بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور تامین می‌کنند.

خدمات اپراتوری جیرینگ شامل مخازن شارژ و بسته تلفن همراه و سرویس پرداخت قبوض برای انواع کسب و کارهای آنلاین، اپلیکیشن‌های پرداخت، بانک‌ها و… است.

بیشتر

خدمات USSD جیرینگ

کدهای USSD،  پروتکل استاندارد بین المللی و مخفف عبارت  Unstructured Supplementary Service Data بوده که در واقع روشی برای ارسال پیام در شبکه تلفن همراه (GSM) است.

استفاده از کدهای USSD بر روی تلفن همراه به یکی از پرکاربردترین و ضروری‌ترین روش‌ها تبدیل شده که خدمات متعددی را در اختیار مشتریان هر کسب‌وکار قرار می‌دهد.

بیشتر

خدمات پیامکی جیرینگ

در دنیای دیجیتال امروز سامانه‌های پیام کوتاه می‌توانند کمک بسزایی در توسعه کسب‌وکارها داشته باشد. پیام کوتاه راهکار مناسبی برای بسیاری از نیازهای کسب‌وکاری است.

صندوق انتقادات، ارسال پیامک تبلیغاتی، ارسال پیامک از طریق وب سرویس، سیستم کدخوان، کارت ویزیت دیجیتالی، مسابقه، نظرسنجی و حتی ارائه سرویس‌ها و خدمات بانکی تنها بخشی از امکانات یک سامانه پیامک است که هر کسب‌وکاری با توجه به نیازهای خود می‌تواند از این قابلیت‌ها استفاده کند.

شرکت جیرینگ به عنوان نماینده رسمی اپراتور همراه اول، ارائه‌دهنده خدمات پیامک انبوه شامل تجاری، اطلاع رسانی و بانکی است.

بیشتر