B2B

USSD

شرکت جیرینگ به عنوان یکی از شرکت‌­های زیر مجموعه ارتباطات سیار ایران (همراه اول)، خدمات و راه­‌حل­‌های مختلفی همچون اجاره سرکد را جهت راه ­اندازی خدمات USSD ارائه می‌دهد. بدین منظور در این شرکت سامانه­‌های مختلفی از جمله “سامانه­ جیرینگ” طراحی و بکارگیری شده است که امکان بهره‌مندی کسب‌و‌کارهای مختلف از این سرویس­‌ها و خدمات را فراهم می‌نماید. در واقع این سامانه به عنوان یک راهکار برون خط از نظام بانکی و مبتنی بر متد USSD است که به منظور فراهم شدن ارائه خدمات پرداخت است.

از جمله خدمات قابل ارائه به کسب و کارها در بستر USSD فروش بسته ­های اینترنت، شارژ مستقیم (Air time Top-Up) ، رمز شارژ (Pin) سیم کارت­‌های اعتباری، پرداخت قبوض و … است.

به همین هدف سامانه‌های مختلفی از جمله «سامانه جیرینگ» فعالیت خود را آغاز کردند تا امکان بهره‌مندی کسب و کارهای مختلف را از این سرویس‌ها و خدمات فراهم نمایند.

این سامانه یک راهکار برون خط از نظام بانکی است و بر بستر USSD بنا شده است و از این طریق اقدام به ارائه خدمات پرداختی نموده است.

از جمله خدمات ارائه شده در بستر USSD به کسب و کارهای دیگر، فروش بسته‌های اینترنت، شارژ مستقیم، رمز شارژ، سیم‌کارت‌های اعتباری، پرداخت قبوض و … است.

پیامک

کیف پول به عنوان یکی از خدمات جیرینگ، نوعی پس انداز نزد اپراتور است، بدین معنی که شما بدون اینکه نیازی به دسترسی به بانک داشته باشید، پس اندازی انجام خواهید دارد که مبتنی بر USSD است.

هدف از طراحی کیف پول سهولت دسترسی به خدمات پرداخت نظیر شارژ مستقیم سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول و پرداخت قبوض تلفن مشترکان دائمی همراه اول است.

این سهولت سبب شده بدون نیاز به وارد کردن هرگونه رمز اینترنتی و تاریخ انقضا بتوانید به نیازهای پرداختی خود پاسخ دهید.

واگذاری حق استفاده از سرشماره پیامکی اپراتور همراه اول به منظور فراهم شدن امکان ارسال پیامک­های تعاملی و غیر تعاملی در کسب و کارهای بانکی و غیر بانکی با لحاظ پهنای باند مورد انتظار از دیگر سرویس های شرکت جیرینگ است.

یکی دیگر از خدمات جیرینگ به کسب و کارهای دیگر، حق استفاده از سرشماره پیامکی همراه اول است. کسب و کارها می تواند برای پیامک‌های تعاملی و غیرتعاملی، کارهای بانکی و غیر بانکی با لحاظ کردن پهنای باند از این سر شماره ها بهره ببرند.

کیف پول

در واقع این سامانه به عنوان یک راهکار برون خط از نظام بانکی و مبتنی بر متد USSD است که به منظور فراهم شدن ارائه خدمات پرداخت به مشترکین همراه اول و در قالب کیف پول برای کسب و کارها طراحی شده و خدماتی همچون شارژ کیف پول، فروش شارژ مستقیم سیم کارت­های اعتباری همراه اول، پرداخت قبوض تلفن مشترکین دائمی همراه اول در آن میسر می­‌باشد.

همچنین به منظور فراهم شدن دسترسی بهتر کسب و کارها به خدمات مورد نظر، کیف پول حساب جیرینگی در سامانه جیرینگ تعریف شده است که به ازای واریز پول به حساب بانکی جیرینگ، شارژ شده و کسب و کارها می­تواند به واسطه آن از خدمات پرداخت سامانه جیرینگ و فروش شارژ استفاده نمایند.

امور دفاتر

این شرکت توانایی برقراری ارتباط با بیش از 11 هزار دفتر و نمایندگی همراه اول را داراست و همچنین ارائه هرگونه سرویس درخواستی دفاتر و نمایندگی‌ها را امکانپذیر می‌سازد.

جیرینگ قادر است که با بیش از 11 هزار دفتر و نمایندگی همراه اول ارتباط برقرار کند.

درگاه فروش الکترونیکی

امکان فروش و عرضه رمز شارژ مورد نیاز مشتریان بدون نیاز به چاپ و انتشار فیزیکی در بسترهای مختلف الکترونیکی از قبیل وب سایت، پایانه فروش، IVR، یا دیگر سامانه های فروش الکترونیکی مجاز فراهم است.