سوالات متداول

چگونه می‌توان در طرح‌های نیکوکاری شرکت نمود؟

  • با شماره‌گیری #6*7*
  • از طریق اپلیکیشن جیرینگ و انتخاب منوی نیکوکاری

کافی است در سایت یا اپلیکیشن‌هایی که دارای درگاه جیرینگ هستند (شرکت‌­های همکار در سایت جیرینگ بروزرسانی می‌­شود) و در هنگام پرداخت ”درگاه جیرینگ” انتخاب شود. با انتخاب گزینه اجرای کد و یا شماره‌گیری #توکن*700* و سپس وارد نمودن رمز جیرینگ پرداخت انجام می‌­شود.

اپلیکیشن جیرینگ چیست؟

اپلیکیشنی قابل‌اجرا در سیستم‌عامل‌های اندروید و IOS است که شامل سرویس‌هایی از جمله خدمات کیف پول جیرینگ، شارژ سیم‌کارت، پرداخت قبوض، جرائم و عوارض، بیمه، اینترنت همراه و طرح‌های حمایتی و نیکوکاری بوده و قابل‌استفاده به‌صورت آنلاین و آفلاین (مخصوص مشترکین همراه اول) است.

آیا برای استفاده از اپلیکیشن جیرینگ نیاز به اینترنت دارم؟

در صورت وجود مشکل، می‌توایند با پشتیبانی شرکت مربوطه تماس حاصل نمایید. همچنین جهت اطلاع از خدمات یا نحوه استفاده از جیرینگ می‌توانید از طریق سایت جیرینگ و یا تماس با امور مشتریان جیرینگ، اطلاعات لازم را کسب کنید.

در صورت خرید از سایر سرکدهای #7* چگونه می‌توانم مشکل را پیگیری کنم؟

در صورت وجود مشکل، می‌توایند با پشتیبانی شرکت مربوطه تماس حاصل نمایید. همچنین جهت اطلاع از خدمات یا نحوه استفاده از جیرینگ می ­توانید از طریق سایت جیرینگ و یا تماس با امور مشتریان جیرینگ، اطلاعات لازم را کسب کنید.

در صورتی که سوال مورد نظر شما جزو سوالات بالا نیست، می‌توانید سوالتان را به آدرس ایمیل info@jiring.ir ارسال کنید یا در فرم زیر مطرح نمائید.