جیرینگ، رتبه اول در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته از منظر بهره‌وری کل عوامل شد

جیرینگ، رتبه اول در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته از منظر بهره‌وری کل عوامل شد

شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) در رتبه‌بندی 500 شرکت برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی (IMI100) انجام شد، با ۲۰ پله صعود نسبت به سال گذشته، در رتبه ۷۴‌ام برترین شرکت ایران قرار گرفت.

سازمان مدیریت صنعتی  (IMI100) هر ساله 500 شرکت برتر ایران را با معیارهای مختلف از جمله «میزان فروش»، در پنج سطح و ۳۲  گروه تخصصی مقایسه می‌کند که بر اساس آن، شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) امسال برای دومین سال پیاپی، در سطح اول شرکت‌های برتر ایران قرار گرفته است. جیرینگ که سال گذشته به‌َعنوان نود‌وچهارمین شرکت برتر از سوی سازمان مدیریت صنعتی شناخته شده بود، امسال در این رتبه‌بندی با ۲۰ پله صعود، موفق به کسب رتبه ۷۴ در میان ۵۰۰ شرکت برتر در سراسر کشور شده است.

این در حالی است که جایگاه نخست گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته از لحاظ بهره‌وری کل عوامل  (TFP) نیز به جیرینگ تعلق گرفت و به همین منظور در مراسمی با حضور شرکت‌های برتر ایران، از شرکت جیرینگ تقدیر به عمل آمد.

علاوه بر آن، در رتبه‌بندی مختص به شرکت‌های گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته، جیرینگ در جایگاه چهارم گروه رایانه از منظر میزان فروش قرار گرفت.

این رتبه‌بندی معتبر، بر اساس استانداردهای جهانی انجام گرفته و از جمله معتبرترین رتبه‌بندی‌های داخلی محسوب می‌شود. رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت برتر ایران، اکنون ۲۱ سال سابقه را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.