مسابقه پیش‌بینی لیگ برتر جیرینگی با جوایز هفتگی

مسابقه پیش‌بینی لیگ برتر جیرینگی با جوایز هفتگی

بعد از پشت سر گذاشتن جام جهانی ۲۰۱۸، جیرینگ حالا همزمان با شروع مسابقات لیگ برتر ایران (جام خلیج فارس) یک مسابقه فوتبالی هیجان‌انگیر دیگر را پیش رو دارد. این بار پیشی‌بینی نتایج رقابت‌های لیگ برتر ایران برای همراهان جیرینگ جوایز هفتگی متنوعی را به دنبال خواهد داشت. برای شروع هر هفته ۵ جایزه ۱۰۰ هزار تومانی به ۵ نفر از شرکت‌کنندگان تعلق خواهد گرفت و با پیش رفتن جریان مسابقات تنوع جوایز جیرینگی هم بیشتر می‌شود…

با یک کلیک اپلیکیشن جیرینگی را دانلود کنید و شانس خود را در مسابقه پیش‌بینی لیگ برتر جیرینگی امتحان کنید.

قوانین مسابقه پیش‌بینی لیگ برتر جیرینگی

۱. این مسابقه مخصوص کاربران اپلیکیشن جیرینگی است. همچنین شما می‌توانید دوستان‌تان را به نصب اپلیکیشن و شرکت در مسابقه تشویق کنید.

۲. برنامه بازی‌های هر هفته، بعد از هر قرعه‌کشی در اپلیکیشن قابل‌مشاهده است و از همان لحظه شما می‌توانید پیش‌بینی خود را از نتیجه بازی‌ها ثبت کنید.

۳. پیش‌بینی‌های شما از هر بازی، تا انتهای نیمه‌ی اول قابل‌ویرایش است تا به‌این‌ترتیب مهارت بازی‌خوانی شرکت‌کنندگان اولویت امتیازدهی باشد و نقش شانس در برنده شدن کمرنگ‌تر شود.

۴. در پایان پنج نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه، برنده جایزه 100 هزار تومانی خواهند شد.

۵. با شرکت در پیش‌بینی‎های لیگ برتر جیرینگی، به‌صورت خودکار در فهرست قرعه‌کشی‌های هفتگی جیرینگ قرار خواهید گرفت که در این قرعه‌کشی‌ها هرچه امتیاز شما بیش‌تر باشد، شانس بیش‌تری برای برنده شدن خواهید داشت.

 

قوانین امتیازدهی

  • پیش‌بینی دقیق نتیجه بازی: 10 امتیاز
  • پیش‌بینی برنده‌ با تفاضل گل درست: 7 امتیاز
  • پیش‌بینی برنده با تفاضل گل نادرست: 5 امتیاز
  • پیش‌بینی اشتباه: 2 امتیاز

 

قرعه‌کشی‌ها

قرعه‌کشی‌ها به‌صورت هفتگی برگزار می‌شود و هر شرکت‌کننده به تعداد مجموع امتیاز خود از پیش‌بینی بازی‌های هر هفته، شانس برنده شدن در قرعه‌کشی را خواهد داشت.

1 دیدگاه

  1. اصغر
    آبان ۱۰, ۱۳۹۸ در ۵:۰۹ ب٫ظ

    تراختور۱ استقلال۰

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.