هزینه سرویس پیامکی برخی بانک‌ها ناباورانه به ۳۰ هزار تومان افزایش یافت

هزینه سرویس پیامکی برخی بانک‌ها ناباورانه به ۳۰ هزار تومان افزایش یافت

سال گذشته در موقعیت مشابه شاهد افزایش نهایت 5 هزار تومانی در نرخ سرویس پیامک بانک ها بوده‌ایم.

درحالی هزینه سرویس پیامک‌ها بانک ها سال قبل به ۱۵ هزار تومان افزایش یافته بود که به تازگی برخی بانک‌ها با ارسال پیامک به مشتریان خود از افزایش این رقم به ۳۰ هزار تومان خبر می‌دهند.

دو برابر افزایش هزینه پیامک بانکی!

هزینه سرویس پیامکی بانک‌ها امسال اما افزایش حداقل دو برابری داشته و از 15 هزار تومان به 30 هزار تومان رسیده است. این موضوع البته از سوی برخی بانک ها بعد از کسر از حساب مشتری، در قالب پیامک اعلام شده است.

بانک شهر و تعداد دیگری از بانک های خصوصی با ارسال پیامکی به مشتریان خود اعلام کرده اند که مبلغ 30 هزار تومان از حساب شما بعنوان ابونمان یکساله سرویس پیامک کسر شده است. این موضوع البته بعد از کسر از حساب مشتری در قالب پیامک اعلام شده است!

افزایش هزینه دریافتی شرکت مخابرات علت اعلام شده

پیش از این بانک ها علت افزایش هزینه سرویس پیامکی را افزایش هزینه دریافتی شرکت مخابرات اعلام کرده بودند و احتمالا امسال هم به همین بهانه هزینه پیامک را دو برابر کرده اند

سال قبل و همزمان با افزایش 50 درصدی هزینه سرویس پیامکی، بانک ها مجاز به کسر هزینه در دو مرحله بودند که این موضوع البته به صورت سلیقه ای در برخی بانک ها اجرایی شد.

گزارش های میدانی برای این موضوع در سال جاری نشان میدهد که اکثر بانک ها هزینه سرویس را به صورت یکجا از حساب مشتریان کسر می کنند​

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.