توافق‌نامه همکاری جیرینگ و فروشگاه‌های افق کوروش

توافق‌نامه همکاری جیرینگ و فروشگاه‌های افق کوروش

​​​خدمتی دیگر به مشترکان وفادار جیرینگ

پذیرش کیف پول جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور

همان‌طور که مستحضرید، شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) همواره در تلاش بوده تا مبتنی بر نیاز به‌روز مشترکان، خدمات جدیدی ارائه و به بهره‌برداری برساند.

در همین راستا، پس از مذاکرات پی‌در‌پی و رایزنی‌های اداری مربوطه با شرکت فن‌آوران انیاک تفاهم‌نامه مبنی بر پذیرش کیف‌پول جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور عملی شد.

21 اردیبهشت، آغاز همکاری مشترک جیرینگ و افق کوروش

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ)، مراسم امضاء تفاهم نامه پذیرش و بهره برداری از کیف پول الکترونیک جیرینگ روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 15 در شعبه اشرفی اصفهانی فروشگاه زنجیره‌ای کوروش برگزار شد و با امضاء تفاهم نامه بین این شرکت و شرکت فن‌آوران انیاک، بهره برداری از این امکان در کلیه شعب فروشگاهی در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

این مراسم با حضور مدیران محترم همراه اول، شرکت فن‌آوران انیاک و هم‌چنین مدیران محترم شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) برگزار شد.

با نصب اپلیکیشن جیرینگ، مشترکان محترم می‌توانند، امور پرداخت مالی خود اعم از خرید بسته‌های شارژ و اینترنت، پرداخت قبوض خود را به ایمن‌ترین روش ممکن انجام دهند.

​در ادامه با گوشه‌هایی از گزارش تصویری این مراسم همراه باشید.

پرداخت ایمن و سریع هزینه خرید خود با اپلیکیشن جیرینگ

طبق تفاهم‌نامه‌ای جیرینگ و فروشگاه‌های افق زنجیره‌ای کوروش، پرداخت هزینه خرید از فروشگاه‌های افق کوروش، قابل پرداخت از طریق اپلیکیشن و کیف پول جیرینگ است.

طبق این تفاهم‌نامه که امروز شاهد امضای آن بودیم، کاربران با شارژ کیف پول خود می‌توانند با استفاده از اعتبار موجود در آن، بدون نیاز به وجه نقد یا کارت بانکی هزینه خرید خود را با کیف پول جیرینگ خود پرداخت کنند.

پرداخت با اپلیکیشن جیرینگ، قدمی در قطع زنجیره کرونا 

با بهره‌مندی از خدمات کیف پول جیرینگ، مشتریان از استفاده فیزیکی از کارت بانکی در دوران شیوع ویروس کرونا بی‌نیاز خواهند شد و به‌دین‌وسیله، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی که از اهمیت بالایی برخوردار است، در نهایت دقت رعایت خواهد شد.

گفتنی است شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای کشور که  با بیش از 2500 شعبه فروشگاهی به بخش خصوصی تعلق دارد از پیشگامان استفاده از تکنولوژی‌های نوین در شعب فروشگاهی خود محسوب می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.